Tedavi ve Pansuman Arabası

Tedavi ve Pansuman ArabasıSağlık hizmeti veren gönlünü bu işe adamış, insan sağlığına adamış değerli doktorlarımız, hemşirelerimizden görüşler aldık, onları dinledik. Pratik, kolay kullanımlı her türlü ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlaya bilecekleri, defalarca hemşire odasına ya da ilaç odasına giderek hizmet sürelerini uzatan, zaman kayıplarını bizlerle paylaştıklarını gördük ve onlara daha iyi bir hizmet suna bilmeleri için, Servislerdeki hizmet kalitesini arttırmak için tedavi ve pansuman arabasını tasarladık.

Pansuman sonrasında atıkları toplaya bilecekleri bir çöp kovası isteklerine göre modüler tıbbı atık kovası, sarf malzemelerini ya da sıvı içerikli ilaçlarını koya bilecekleri hareketli açık alanlar, tıbbı aletlerini koyabilecekleri çekmece, her hasta için kullanacağı malzemeleri hazırlayıp rahatlıkla hizmet verebileceği ayrıla bilir tepsi, atıkları ya da sarf malzemeleri koyabileceği yan hacimler ile konforlu bir kullanım sağlamaya çalıştık.

Önce tamamiyle plastik bir aksam oluşturduk, bunu yaparken de sadece  rotasyon plastiklerin kullanılabilirliğini gördük. Ancak bu plastik yapının etrafında oluşturduğu o ham toz plastik kokusu  rahatsız edici düzeydeydi, pürüzlü, kumlu yüzeyin oluşması, derz açıklıklarının da olması temizlik açısından hiç hoş olmayacaktı ve anladık ki statik elektriklenmenin de kaynağı oldu. Kokusu rahatsız edici kırılganlığı ve konforlu kullanımı sağlanamadığını gördük bu kadar sebep, bizi bu uygulamadan vazgeçirdi.

Neden Sarı;  Sarı renk, sevincin, üretim ve verimliliğin rengidir. Paslanmaz çeliğin soğuk kanadından biraz olsa uzaklaşıp ona bire sevecenlik katmaktı amacımız. Kullanıcıları ve hizmet sahiplerini de mutlu ettiğini gördük.

Küçük, pratik ama bir o kadar amaca hizmet etmeli ve sanıyoruz ki sizlerin taktiri de bizler için önemli, bunu başarmanın onuru içindeyiz.

Bizim için şu aşamadan sonra, bir adım daha iyiye gidebilmek için siz değerli kullanıcıların tecrübe ve bilgi birikimlerinizi bizlerle paylaşmanız, yeniliklerle bir adım daha ileriye gidebilmek için elimizden geleni yapmak konusunda bizlere yardımcı olmanızdır.

Tedavi ve Pansuman Arabası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *